Nasze pędzle do makijażu łączą w sobie setki lat tradycyjnej japońskiej sztuki ich wyrobu z najwyższymi oczekiwaniami dzisiejszych top makijażystów. Muri Muri zostało stworzone przez Adriana Świderskiego, makijażystę współpracującego z Vogue, Harper’s Bazaar, znanymi celebrytami i stacjami telewizyjnymi.

Każdy detal został dopracowany do perfekcji, aby nasze pędzle działały niczym magiczne różdżki w Twoich dłoniach. Pędzle Muri Muri zostały zaprojektowane w Londynie, w oparciu o talent, doświadczenie oraz nabyte i stale rozwijane umiejętności, a wytworzone w małej – słynącej z wiekowej już tradycji ich wyrobu – rodzinnej manufakturze w Japonii.

Wykonane w Japonii

Nasze pędzle są starannie wykonane przy użyciu tradycyjnych technik „ręcznego” wykonywania pędzli przez mistrzów rzemiosła z Kumano w Japonii.

Unikalne Detale

Dzięki najlepszej jakości miękkim włosom i ręcznemu wytwarzaniu uzyskujemy wyjątkowe pędzle do delikatnej skóry bez naruszania nakładanego makijażu.

Lekkie jak piórko drewniane uchwyty doskonale leżą w dłoni – każdy szczegół został starannie przemyślany.

PRODUKTY

Zobacz wszystkie
Dołącz do listy oczekujących Poinformujemy Cię, gdy produkt pojawi się w magazynie. Proszę zostaw swój adres e-mail poniżej.